YAKIN KORUMA HİZMETİ

Uluslararası Firma ve Şirketlerin üst düzey koruma ihtiyaçları doğrultusunda, üst düzey yöneticilere, VIP ve CIP’ler ile aile bireylerine koruma hizmeti vermekteyiz.

Bu kapsamda, bölgeyi, ulaşım sistem ve yollarını, suç tiplerini ve suçlu profillerini çok iyi bilen ve bunlara karşı müşterilerimizi korumak için alacakları önlemleri çok hızlı uygulayabilen profesyonel güvenlik uzmanlarımızla hizmetinizdeyiz.

GLT GRUP, uluslararası firmalar, organizasyonlar ve firmalar ile yakın bir işbirliği içerisinde çalışırken, aynı zamanda bölgedeki yerel özel ve genel güvenlik birimleri ile koordineli çalışarak, müşterilerine en iyi koruma hizmetini sağlamaktadır.

GLT GRUP olarak, üst düzey koruma ile birlikte, iş adamlarına, aile bireylerine veya şahıslara, ihtiyaçlar doğrultusunda, kısa ve uzun dönemli koruma hizmetlerini de vermekteyiz.

 • Tehdit Ediliyorsanız
 • Takip Ediliyorsanız
 • Güvenlik Endişeniz Varsa
 • Misafirleriniz Güvenliğini Sağlamak İçin
 • Etkinlik – Organizasyon unuz Varsa Ve Güvenliğini Sağlamak İstiyorsanız
 • DOĞRU YERDESİNİZ

Çalışmalarımız, müşterilerimize karşı olabilecek tehlike ve tehditlerin önüne geçebilmek için öncelikle güven, analiz, risk yönetimi, planlama, etkin ve uygun kaynak kullanımı, profesyonel istihdam, değişen şartlar için elastikiyet, inisiyatif, pro-aktif çözüm ve önlemler, hızlı ve etkili karşı koyma unsurlarını içermektedir.

GLT GRUP Profesyonel Güvenlik Personelimiz, terörizm, adam kaçırma, toplumsal alanlarda hırsızlık, kap-kaç, ilk yardım ve hızlı sürüş teknikleri konusunda son derece eğitimli olarak göreve başlamaktadır. Ayrıca, müşterilerimizin mahremiyeti ve özel hayatları ile ilgili konularda son derece hassas davranmasını bilen profesyoneller ile çalışmaktadır.

ORGANİZASYON GÜVENLİĞİ

Organizasyon ve etkinlikler günümüzde sosyal hayatın içerisinde önemli yer tutar ve çok sayıda kişinin aynı organizasyonda olma olasılığı vardır. Bu sebeple, organizasyon ve etkinliklerde; güvenlik önemli bir yer tutar. Organizasyona özgü ihtiyaçların belirlenmesi akabinde, özel güvenlik sertifikalı personelimize gerekli spesifik eğitim verildikten sonra, gerektiği takdirde teknolojiden de faydalanılarak organizasyonlar ve etkinlikler hatasız koruma kapsamında tutulurlar.

 1. Spor Organizasyonları ve Tesis Güvenliği
 2. Toplantı Organizasyonları Güvenliği
 3. Konser Güvenliği
 4. Fuar Güvenliği
 5. Kongre Güvenliği

DEĞERLİ EŞYA VE PARA TAŞIMA

GLT GRUP olarak sağladığımız hizmet paketi doğrultusunda altın, mücevher, kıymetli evrak, para ve diğer değerli eşyalarınızın istenilen zamanda, istenilen yere zırhlı araçlar ve gerektiğinde eskort ile güvenle ulaşmasını sağlıyoruz. Karayolu ya da havayolu aracılığı ile nakliyesi yapılacak olan değerli eşyalarınızı sigortalayarak ve tamamı profesyonel, silahlı özel güvenlik görevlilerimizle zırhlı araçlara refakat ederek risk unsurlarını en aza indirgiyoruz