Bir web sitesi tasarlamak, uçtan uca bir kullanıcı yolculuğu oluşturmak anlamına gelir.

Doğru bir plan, iyi bir hikaye ve ilham verici dokunuşlar gerekir. Projenizi bir web siteniz olsun diye değil, potansiyel müşterilerinizi de işin içine katarak dijital pazarlama hedefleri doğrultusunda kurguluyoruz. Tüm dijital pazarlama platformlarına uyum sağlayan ve en güncel teknolojiyle yapılan işlerin atölyesine hoş geldiniz.

Web Tasarım hizmeti dijital dünyanın temelini oluşturan ve sizi adım adım hedef kitlenize ulaştıracak merkez noktadır. Tabi bu noktada markanız adına belirlediğiniz gelecek hedeflerin büyüklüğü ve web sitesine bakış açınız önemli bir rol sahibidir. Bizler sizin dijitaldeki potansiyeli görmenize ve ön yargılarınızı kırmak adına çalışan kreatif yaşamı benimsemiş dijital uzmanlardan oluşan bir ekibiz.

Sosyal Medya Yönetimi

Dijitali Seven Markalar İçin Profesyonel, Kreatif ve
Stratejik İşler Yapıyoruz. Uçtan Uca Bir Yolculuğa Hazır Olun!

Sosyal medya yönetimi, markaların çevrimiçi uygulamalar aracılığı ile potansiyel müşterilerine ulaşabildikleri bir serüvenin başlangıcıdır.

Sosyal medya, günümüzün en popüler iletişim platformlarını kapsar. Ancak, sosyal medya yönetimi dışarıdan bakıldığında kolay, işin içerisine girildiğinde de tırmanması zor bir yokuştur. Bu nedenle, GLT GRUP olarak sizlere sosyal medya yönetimi hizmeti verirken tamamen profesyonel destek sunuyoruz. Kişiye özel olarak hazırlanmış stratejilerimiz ile müşterilerimizin sosyal medya hesaplarında etkileşim oranlarını artırıyor ve marka bilinirliğini yükseltiyoruz. Verilen mesajların doğru kanallara erişebilmesi için sosyal medyanın gücünü etkin kullanıyor ve aylık raporlamalarımızla bunları nitelendiriyoruz.