• Günümüzün yükselen değeri özel güvenlik sektörü alanında firmamız prestij sahibi marka olma yolunda hızlı bir çıkış yakalamıştır. Firmamız gerek kendi bünyemizde gerek çözüm ortaklarımızla sektöre yeni bir soluk getirmiştir. Bundaki başarı sebebimiz bu sektörün  5188 özel güvenlik kanunu (2004) kabulünden bu tarihe kadar bu sektörde oluşumuz, sektörün diğer sektörlerle olan etkileşimini çok iyi anlayıp analiz yapabilmemizdir.
  • Ülkemizde özel güvenlik sektörü doğru yönlendirilmesi halinde istihdam potansiyeli en yüksek mesleklerdendir. Şuan sektörde yaklaşık 300 bin personel bulunmaktadır. Sektörde istihdam kapasitesi ise en az 1 milyon üzerindedir. Firma olarak biz bunun farkındayız ve bu sektörün potansiyel eksiklerinin bilincindeyiz.
  • Yasalar ve sosyal anlamda prestij özel hak ve sorumlulukları bakımından ayrıcalıkları olan özel güvenlik görevlileri ve bu işi kendine meslek edinmek isteyen arkadaşlara; bu mesleği duyurmak kalite ve standartları belirlemek sektörde öncü olmak global dünyada yerimizi ve farkımızı ortaya koymayı amaçlamaktayız.
  • Bu sektörün çekirdeğinden geliyor oluşumuzdan dolayı çalışan müşteri ve yöneticilerin istek ve beklentilerini çok iyi biliyoruz. O yüzden bu sektörde pansiyon lojman özel eğitim kuruluşları özel güvenlik şirketleri temizlik firmalarımız ile bu sektörü tek çatıda topladık. GLT GRUP adı altında konaklama koruma güvenlik temizlik hizmetlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız.
  • Etkileşime girdiğimiz ve bizimle çalışmak isteyen çözüm ortaklarımız sayesinde gün geçtikçe daha büyük bir firma olmaktayız

MİSYONUMUZ

Özel güvenlik alanında tek isim olmak oluşabilecek herhangi bir probleme anında ve kesin çözüm olmak adına biz;

  • Özel güvenlik sektörünün sorunlarını iyi analiz ettik
  • Müşteri çalışan ve işverenlerin talep ve beklentileri doğrultusunda çözüm ve stratejilerini oluşturarak emin adımlar attık
  • Sektördeki çözüm ortaklarımızla fikir ve iş konusunda alışverişlerde bulunduk
  • Güvenlik ve işleyiş anlamında etkileşimde olan sektörleri tek çatı altında toplayarak isteklere tek kalemde cevap verebilecek kuruluş olmayı hedefledik

VİZYONUMUZ

Güvenlik sektöründe oluşabilecek herhangi bir olumsuzluk karşısında çözüm üretebilmek ve anında müdahale edebilmek. Her projeye uygun strateji oluşturmak. Sektörde güvenlik dendiği zaman tek güvenilir isim olmak bizim vizyonumuz olmuştur.

Güvenilirlik marka prestijini korumak iş ahlakı ve sorunsuz işleyiş bizim yol haritamız olmuştur. Bu yolda bizimle aynı ilkeleri paylaşan arkadaşlarımızla çalışarak gitgide büyümeyi hedefliyoruz.

DEĞERLERİMİZ

GÜVEN

Gerek çalışanlarımız gerek iş ortaklarımız ile karşılıklı güven esasında çalışırız

SAYGI

Kişi haklarına ve kişisel özgürlüklere saygılı çalışmayı prensip edindik

SORUMLULUK

İş ahlakı ve iş odaklı şirket ve hizmet çıkarlarını gözeterek çalışmak

DAYANIŞMA

Sektörde firma ve kişilerle etkileşime girerek sürekli büyüme odaklıyız

KURUMSALLIK VE PRESTİJ

Firma olarak kaliteden ödün vermiyoruz bünyemizde olan kuruluşlar ile büyüyerek gücümüze güç katmayı hedefliyoruz